1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, turi nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.
2. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes pats. Jei Pirkėjas prekių priimti pats negali, bet prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl pristatytų prekių netinkamam asmeniui.
3. Pardavėjas išsiunčia prekes Pirkėjui per 3-7 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už užsakytas prekes dienos. Šis terminas yra preliminarus ir netaikomas tuo atveju, kuomet Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamos prekės (prekių), o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Susipažindamas su šiomis Taisyklėmis, Pirkėjas sutinka, kad išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo terminus ir kitas sąlygas.
4. Prekės klientui pristatomos vienu iš pasirinktų būdu:
• Registruotu pirmenybiniu paštu Lietuvoje per „Lietuvos paštas“ – pristatymo kaina 2,5 eur. (Nemokamas pristatymas, kai užsakymo suma didesnė nei 50 Eur). Registruotu pirmenybiniu paštu  Europos Sąjungos šalyse per „Lietuvos paštas“ – 5-8 eur, Visos kitos šalys – 15 eur.
• Į LP Express siuntų savitarnos terminalus Lietuvoje – pristatymo kaina 2,5 eur.  (Nemokamas pristatymas, kai užsakymo suma didesnė nei 50 Eur).
• Į Omniva siuntų savitarnos terminalus Lietuvoje – pristatymo kaina 2,69 eur.  (Nemokamas pristatymas, kai užsakymo suma didesnė nei 50 Eur)
5. Pardavėjas neatsako už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl trečiųjų asmenų, nesusijusių su Pardavėju, kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
6. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją el. paštu – info@mycrazyowl.com, jeigu siunta pateikiama pažeistoje (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista) išorinėje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis.
7. Jeigu Pirkėjas, priėmęs siuntą, pastebi prekių neatitikimą, gamyklinį broką ar kitus prekių defektus, apie tai nedelsiant (ne vėliau kaip per 24 val. nuo siuntos gavimo) informuoja Pardavėją el. paštu – info@mycrazyowl.com. Pasitvirtinus skundui dėl netinkamos prekių kokybės ir Pirkėjui grąžinus netinkamos kokybės prekes, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus už prekę per 10 (dešimt) darbo dienų nuo grąžinamų prekių gavimo dienos.
8. Visų parduodamų prekių savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, kad interneto parduotuvėje esančių prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ypatybių.